Komerční služby

Navíc nabízíme pro veřejnost pronájem prostorů, ubytování či stravování.

Pronájem zasedací a školící místnosti

Pronájem zasedací a školící místnosti

Nabízíme k pronájmu společenskou místnost, kterou je možno využít ke školení zaměstnanců nebo ke společenskému jednání. Lze v ní rovněž uspořádat rodinnou nebo pracovní oslavu.

Kapacita zasedací místnosti je 35 míst k sezení. Součástí je i vybavená kuchyňka, včetně veškerého potřebného servisu. V případě potřeby vám zajistíme drobné občerstvení, ale i kompletní celodenní stravování.

Prostor je vybaven velkoplošnou televizní obrazovkou, která obsahuje wi-fi modul, kterým lze pohodlně komunikovat s vašimi zařízeními, aniž by se musela propojovat kabelovým připojením. Ozvučení je zajištěno kvalitním prostorovým zvukem.

Pronájem zrcadlového sálu

Zrcadlový sál má mnoho možností využití. Může sloužit jako prostor pro taneční lekce, kolektivní cvičení či pro přednášky nebo vystoupení.

V tomto variabilním prostoru je kapacita míst k sezení cca pro 100 lidí. Je zde vybudováno podium, ze kterého lze moderovat akce. Po složení židlí vznikne rozsáhlý prostor pro pohybové aktivity.

Místnost je rovněž vybavena ozvučením s mixážním pultem a bodovým osvětlením. Součástí podia je klavír, který lze využít k hudební produkci.

Pronájem zrcadlového sálu
Pronájem jídelny

Pronájem jídelny

V domově mládeže se nacházejí dvě jídelny, a to jedna v ulici Cihlářská 21 a druhá v ulici Gorkého 33/35. Prostory jídelen jsou také určeny k pronájmu. Kapacita jídelny v ulici Cihlářská má více než 200 míst k sezení a kapacita v ulici Gorkého má 40 míst. Jídelny jsou vhodné pro pořádání oslav, svateb či velkých školení.

Můžeme zajistit kompletní catering dle vašich požadavků. Od studené kuchyně, cukrářských výrobků až po obědy i večeře. Kapacitu míst v jídelně Cihlářská lze zvýšit, nebo je možné prostor přestavět tak, aby se jídelna rozdělila na posezení a například taneční parket.

K dispozici je projektor s vysokým rozlišením, notebook a mobilní ozvučení prostor. Proto není nutné, abyste stěhovali celou aparaturu, bude vám stačit si vzít pouze data na přenosném zařízení.

Ubytování

Nabízíme ubytování jak pro jednotlivce, tak i pro větší skupiny. V době letních prázdnin disponujeme plnou ubytovací kapacitou, kterou lze komerčně využít. V ostatních měsících dle aktuálních možností.

Cena je smluvní a odvíjí se od počtu osob a strávených nocí. Spolu s ubytováním lze využít i celodenní stravování.

V letních měsících ve spojení s ostatními nabízenými prostory je možné uspořádat několikadenní školení nebo soustředění. Po domluvě je možné využít i prostorů posilovny, počítačové učebny nebo hudební zkušebny.

Ubytování
Přípravu občerstvení, rautů

Přípravu občerstvení, rautů

Nabízíme pondělí – pátek stravování pro cizí strávníky v naší jídelně. Vybírat si můžete ze tří druhů obědů a večeří.

Společně s pronájmem našich prostor můžete využít i zajištění kompletního cateringu od snídaní, obědů a večeří. Popřípadě formou rautů a to jak studené, tak i teplé kuchyně.

Zajistíme i dovoz jídla pro firmy či větší skupiny strávníků přímo na vámi určené místo.